Çocuk Bakımı

Çocuğunuz hasta olduğunda rahatça evde kalabilir, siz de işiniz ve çocuğunuz arasında kalmadan rahat bir gün geçirebilirsiniz.

Yaşlı Bakımı

Bakıcılarımız eğitimli dost ve güler yüzlüdürler. Bakıcılarımız eğer görev verilirse evin diğer hizmetlerini temizlik ütü ve yemekde yapmaya isteklidirler.

Bebek Bakımı

Çocuğunuz hasta olduğunda rahatça evde kalabilir, siz de işiniz ve çocuğunuz arasında kalmadan rahat bir gün geçirebilirsiniz. Bakıcılarımız eğitimli dost ve güler yüzlüdürler.

Çalışma İzni Danışmanlığı

Yanınızda çalıştıracağınız hangi ülkeden olursa olsun Personelinizin çalışma izni alması, konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda tüm kadromuzla destek vermeye hazırız. Yabancı personellerin Türkiye’de istihdam edilebilmesi için “çalışma izni” alınması gerekmektedir. İzin başvurusu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na yurt dışındaki Türk Temsilciliklerinden alınan “referans numarası” ile yapılır.

Oturma İzni Danışmanlığı

Oturma izni alma konusunda sizlere koşulları ve istenenleri aktarıyoruz. Yasa gereği iş takibi yapmıyoruz ama size yol gösteriyoruz.

Ev ve İşyeri İçin Aşçı

Ev halkına ve konuklara, işyerlerine düzenli olarak çeşitli özel isteklere uygun yemekler yapabilecek bir aşçıya ihtiyacınız varsa size istediğiniz özelliklere sahip yatılı aşçılar temin etmek üzere hizmetinizdedir.

Villalarınıza Bahçivan

Evinizin veya villanızın bahçesi düzenlemesi için bir bahçıvana ihtiyacı duyduğunuzda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Yatılı olarak sürekli tüm işleri yapacak bir personel size maksimum seviyede işinizi kolaylaştıracaktır.

Karı Koca Hizmetlisi

Villanız için evli çift daima tercih edilen mülkünüzü güvenerek emanet edebileceğiniz, presentabl, saygılı, yemek hizmeti verebilen ve servis yapabilen ve sorumluluk sahibi insanlara ihtiyaçınız olacaktır. Size bu hizmeti vermekten mutluluk duyacağız.